Kommenteeri

Mängutuppa lapse sünnipäeva pidama

Selline näeb välja mängutoa uksetagune umbes pool tundi enne väikese tegelase kauaoodatud sünnipäevapidu. Tuleb tuttav ette, eksju!


Kui sa oled kunagi oma lapse/laste sünnipäeva pidanud mõnes mängutoas, siis selline pilt peaks sulle tuttav olema. Su lapse sünnipäevapeo alguseni on umbes 30 minutit ja Sa ootad mängutoa ukse taga sissepääsemist. Loodad, et külalised on täpsed  ja jõuad oma kraami kenasti paika enne nende saabumist. Oled omanikuga seekord kokkuleppele jõudnud, et erandkorras võid  30 minutit varem ruumidesse pääseda, tavaliselt on see aeg 15 minutit (olgu siinkohal lisatud, et see ei käi õnneks kõigi mängutubade kohta).  Tegelikult ka ma ei saa päris hästi aru, miks on enamuses mängutubades jäetud kahe peo vahele nii lühike ettevalmistusaeg (see, et nii mahub rohkem kliente ühele päevale, ei taga ärile edu, nii et see ei loe!) . Proovi sa poole tunni või 15 minutiga ilus peolaud katta ja ruum ette valmistada enne külaliste tulekut. Eriti veel siis kui su lapsuke soovis nt printsessipidu või Minionide pidu või muud taolist. Aga just seda peavad üliemad suutma teha kui nad soovivad oma kallikesele rõõmu valmistada ja külalisi ilusa ja efektse peolauaga üllatada. Pole siis ime, et peale päev läbi kestnud shoppamist-kokkamist-pakkimist-transportimist oled sa juba peo alguseks väsinud ja avastad ehmatusega, et meik ununes üldse teha ja  hommikul keeratud lokkidest pole enam jälgegi. Nelja poisi emana olen salatikaussidega mängutubade vahel jooksnud küll ja küll. Ja iga kord mõelnud, et "küll oleks hea kui keegi selle lauakatmise ja koristamise töö mu eest ära teeks":) No ei leidnud ma sellist teenusepakkujat ja eks seepärast otsustasin siis ise seda teenust teistele pakkuma hakata. Ühesõnaga, kui sa veel ei teadnud, et selline "stiilne lauake katab ja koristab end ise!" võimalus on olemas, siis nüüd tead. Ja kutsu mind julgelt endale appi. Kuigi ma tegutsen peamiselt Pärnumaal, siis rõõmuga sõidan kohale ka teistesse linnadesse. Peaasi, et oleks lõbus ja lööks silmad särama nii endal kui kliendil! Siiani on see hästi õnnestunud:)
Ah jaa, sellest esimesest pildist veel niipalju, et selle peal on minu töö "traagelniidid", mida klient ei pea nägema ja reeglina ka ei näe. Selleks ajaks kui sünnipäevalaps oma peole saabub, on laud kenasti kaetud (vt teist pilti) ja emad saavad kuiva nahaga pidu alustada ning peale pidu rahuliku südamega koju minna:) Ja mina olen jube õnnelik, et saan sellist võimalust teile pakkuda. Päriselt ka!:)

Lisa kommentaar

Email again: