Kommenteeri

Oled pulmi korraldamas ja otsid võimalusi kuidas kulusid kokku hoida?

Meie jaoks on alati olnud ülioluline muuta pulmade korraldamine oma klientide jaoks võimalikult mugavaks ja mõnusaks, seepärast otsime ja pakume pidevalt uusi lisaväärtusi. Nüüd aitame pruutpaaridel ka raha kokku hoida. 
Avasime teie jaoks Zefiiri kingipoe, mille kaudu saavad pulmakülalised pulmalilled juba enne pidupäeva ära tellida ja pruutpaar seeläbi lilleraha arvelt pulma eelarvet vähendada. 

Kui teile sobib ja meeldib selline mõte, et teie külalised ei too teile ise pulmapäeval lilli, vaid tellivad need eelnevalt läbi Zefiiri e-poe
http://www.zefiir.ee/teenused/kingipood , siis valmistab meie florist külaliste tellitud lilledest ilusad ja sobivad seaded, millega peopaik kaunistada. Meie kogemused näitavad, et see annab sadu eurosid kokkuhoidu, rääkimata raiskuläinud lillede hulga vähenemisest, mis on levinud probleem pulmades, kus külalised tulevad peokohta oma lilledega. 

Esimese hooga pakume kingipoe võimalust oma pruutpaaridele, ehk siis neile, kes tellivad pulmakorralduse- või dekoreerimisteenuse Zefiir Peokorralduselt. Edaspidi on soov pakkuda oma kingipoe abi ka kõigile teistele huvilistele, kellele sellisest uudsest lahendusest võiks abi olla, nt pruutpaarid, kes ise oma pulma korraldavad, floristid, dekoreerijad, pulmakorraldajad. Lisa kommentaar

Email again: